← Späť na blog

OPÄŤ CVIČÍME !

CVIČÍME SPOLU, CVIČÍME ĎALEJ, BUDUJEME SPOLU NAŠE ZDRAVIE FYZICKÉ, A HLAVNE PSYCHICKÉ 🙂

Tu nájdeš všetko potrebné, ako bude prebiehať cvičenie v Addiction Clube od stredy 18.11.2020, za dodržania podmienok nariadenia vlády a RÚVZ.

Cvičenie bude prebiehať pre 5 cvičencov + 1 inštruktor. Každý z vás si tréning musí zarezervovať cez náš rezervačný systém. Každý má 15 minút po tréningu navyše na prezlečenie príp. osprchovanie. Prosíme ťa o pochopenie, ak si chceš prísť zacvičiť.

Mesačne, dvojmesačné a zahraničné permanentky sú momentálne pozastavené, rovnako ako aj Multisport karty. Nie je to výhodné pre vás ani pre nás, keďže nemôžeš využiť naše služby naplno. Permanentky budú predlžené a platné po skončení tejto situácie. Každý tréning stojí 5€ a v tomto režime sa nevzťahuje žiaden bonus.

Ako a kde sa prihlásim na tréning ?

Svoju rezerváciu na cvičenie musíš urobiť online cez náš rezervačný systém, iné druhy prihlásenie neakceptujeme. Podmienkou je mať kredit v min.hodnote 5€ . Odporúčame si nabiť kredit vo väčšej hodnote, kvôli obmedzeným kapacitám, aby ste sa mohli prihlásiť na viac hodín dopredu.

Dobiť svoj kredit si môžete u nás priamo na recepcii v hotovosti.

PRIHLÁSIŤ SA NA TRÉNING

Veríme, že to spolu zvládneme 🙂 Držte sa, buďme spolu, buďme zdraví.

Ďakujeme za pochopenie a prejavenú dôveru

Tvoj Addiction Tím !

Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť