O nás

Víta vás Addiction club!

Addiction club je spojenie energie, motivácie spolu so svetovými skupinovými cvičeniami v Košiciach. Addiction club je športový klub, ktorý spolu so spoločnosťou Les Mills ponúka dlhoročné skúsenosti v oblasti skupinového cvičenia a dosiahnuteľných výsledkov. Radi by sme na vás preniesli našu závislosť na športe a pohybe, aby sa toto skvelé skupinové cvičenie stalo vaším životným štýlom.

Addiction club je symbolom pre fitness, oddych, zdravý životný štýl. V skupine to ide ľahšie, a preto dosahujeme výsledky spoločne rýchlejšie. Vo fitness centre sa Vám bude venovať tím certifikovaných inštruktorov.

Koncept Les Mills nás inšpiruje denno-denne a my vám s radosťou ponúkame cvičenia ako BODYATTACK™, BODYPUMP™, TONE™, CORE™, BODYBALANCE™, BODYCOMBAT™. Tie sa v športovom klube aktívne trénujú, rovnako s ďalšími obľúbenými cvičebnými programami ako ZDRAVÝ CHRBÁT, TABATA, KRUHÁČ, POWER JÓGA. V Additction clube si môže zacvičiť celá rodina, keďže v svojom portfóliu ponúkame aj detské cvičenia ako KRUHÁČ KIDS.

Tešíme sa na vás!

FOTKY Z PREVÁDZKY

NAHLIADNITE K NÁM

Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť