Všetko o BCAA na jednom mieste!

BCAA Max support

Je komplex aminokyselín, ktoré majú za cieľ podporiť organizmus počas tréningu aj po ňom. BCAA Max support je dodatočne posilnený pridaním L-glutamínu a taurínu.

Aké sú výhody BCAA Max?

BCAA sú potrebné na udržanie svalového tkaniva. Štúdie preukázali, že Bcaa pomáhajú zachovať vaše zásoby glykogénu. BCAA tiež zabraňujú rozpadu svalového tkaniva počas tréningu.

Na rozdiel od iných aminokyselín BCAA nie sú metabolizované v žalúdku ale priamo sa metabolizujú vo svale. To prispieva k budovaniu svalového tkaniva a zastavenie katabolizmu.

Výhody BCAA sú:

  • zvýšenie kvality a množstva svalovej hmoty
  • obnovenie sily a urýchlenie regenerácie
  • podpora tvorby novej svalovej hmoty
  • ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • zlepšenie funkcie imunity
  • zlepšenie silového výkonu
  • oddialenie únavy
  • spaľovanie tuku a redukcia nadváhy

BCAA a regenerácia

Vďaka tvrdému a intenzívnemu tréningu sa podiel BCAA v krvi znižuje, pričom podiel ďalších aminokyselín je relatívne vysoký. Tento fakt podporuje skutočnosť, že znížená koncentrácia BCAA v krvi vedie k zvýšenej koncentrácii serotonínu v mozgových bunkách a k zvýšeným prejavom únavy. A buďme úprimní, kto by to chcel?! Ďalší dôvod pre užívanie BCAA!

 

Užívaním BCAA je možné dosiahnuť zmeny, kde za najdôležitejšie výsledky sa považuje zvýšenie objemu svalovej hmoty za súčasného zníženia obsahu podkožného tuku.

Ďalšou nespornou výhodou BCAA je, že znižujú tvorbu kyseliny mliečnej v pracujúcom svale, a tak predlžujú jeho pracovnú schopnosť. Doplnenie BCAA po tréningu udržuje hladinu glutamínu v krvi, čím je podporený náš imunitný systém a zvyšuje sa naša obranyschopnosť.

 

Dávkovanie

Aminokyseliny BCAA na rast svalov je najvhodnejšie dávkovať pred a po tréningu. Pred tréningom slúžia ako rýchly zdroj energie počas výkonu a zároveň chránia sval počas ťažkého tréningu. Po tréningu sú dôležitým zdrojom na regeneráciu poškodených svalových vlakien.

BCAA Max Support 500g + 250g GRÁTIS !!!

dostupné v AKCII u partnera  www.NAPRATANY.sk

Klikni tu: www.napratany.sk/obchod/all-bcaa-max-support-500g-250g-gratis/

Najnovšie články Novinky, zaujímavosti, zo života

17Feb

TECHNIQUE DRILLS

Cvič správne! Prinášame vám sériu vzdelávacích hodín LES MILLS ...TECHNIQUE DRILLS, ktoré sú venované technike cvikov v každom ...

Čítať viac
09Feb

Hľadáme nových členov do tímu

Addiction Club hľadá nových členov do tímu!   
Poď do toho s nami a zmeň život nie len sebe, ale aj stovkám ľudí okolo seba. ...

Čítať viac
03Feb

Cxworx™ technique drills

Cvič správne! Prinášame vám sériu vzdelávacích hodín LES MILLS ...TECHNIQUE DRILLS, ktoré budú venované technike cvikov v každom...

Čítať viac
17Jan

Kedy je najlepší čas na cvičenie?

Pýtaš sa kedy je najlepší čas na cvičenie? Je pre teba lepšie cvičiť v skorých ranných hodinách alebo naopak večer?   „Ak...

Čítať viac