FIT&KIDS ™

Cvičí celá rodina

O cvičení

Celý detský koncept je zameraný na individuálny prístup trénerov k deťom k ich veku a schopnostiam dieťaťa. Tréningy prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov, ktorí sa dlhodobo venujú škôlkarom a školákom. Počet detí na tréningoch je z tohto dôvodu obmedzený.

Správnou stimuláciou deti pomocou pohybovej aktivity ich vedieme k mentálnemu napredovaniu a fyzickej stabilite, ktorá je potrebná k správnemu prevedeniu základných lokomočných pohybov ako je chôdza, beh, správnemu držaniu tela...V deťoch upevňujeme pozitívny vzťah k športu a pohybovej aktivite, zlepšujeme ich socializáciu, začlenenie sa do kolektívu, sústredenosť a budujeme ich sebadôveru.

Cvičenie je vhodné pre detičky od 5 do 12 rokov a pre všetky deti, ktoré sa radi hýbu, ktoré sa chcú naučiť ovládať svoje telo, chcú sa športom baviť. S detičkami cvičíme trikrát do týždňa, a to v stredu, piatok a sobotu. Prihlasovanie na cvičenie je cez rezervačný systém. Dĺžka jedného tréningu je 45 minút, cvičí sa v športovej obuvi, deti potrebujú športový odev. Bližšie info na recepcii.

Najbližšie tréningy Vyberte si čas, kedy Vám to najvic vyhovuje

20.11. 16:00

Robo 4.99 € Prihlásiť