Cvičenia pre deti

CVIČÍ CELÁ RODINA

 FIT&KIDS ™

Celý detský koncept je zameraný na individuálnom prístupe trénerov k deťom, k ich veku a schopnostiam dieťaťa. Tréningy prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov, ktorí sa dlhodobo venujú škôlkarom a školákom. Počet detí na tréningoch je z tohto dôvodu obmedzený.

Správnou stimuláciou deti pomocou pohybovej aktivity ich vedieme k mentálnemu napredovaniu a fyzickej stabilite, ktorá je potrebná k správnemu prevedeniu základných lokomočných pohybov ako je chôdza, beh, správnemu držaniu tela…V deťoch upevňujeme pozitívny vzťah k športu a pohybovej aktivite, zlepšujeme ich socializáciu, začlenenie sa do kolektívu, sústredenosť a budujeme ich sebadôveru.

Cvičenie je vhodné pre detičky od 5 do. 10 rokov a pre všetky deti, ktoré sa radi hýbu, ktoré sa chcú naučiť ovládať svoje telo, chcú sa športom baviť. Prihlasovanie na cvičenie je cez rezervačný systém. Dĺžka jedného tréningu je 45 minút, cvičí sa v športovej obuvi, deti potrebujú športový odev. Bližšie info na recepcii.

ZUMBA KIDS

ZUMBA kids je zábavné cvičenie vychádzajúce z princípov ZUMBA Fitness.

S úžasnou inštruktorkou Evičkou zažijú detičky pri cvičení kopec zábavy!

Cvičenie je vhodné pre detičky od 5 do 10 rokov. Hudba je starostlivo vyberaná a prispôsobená deťom. Obsahuje štýly ako hip-hop, salsa, cha-cha, merengue, cumbia, jive a mnoho ďalších.

Cvičenie založené na geniálnom spojení hudby a tanca vedie najmenších k zdravému životnému štýlu. Podporuje v deťoch zmysel pre rytmus, pohyb, zlepšuje koordináciu, stabilitu a podporuje disciplínu. V deťoch podnecuje tvorivosť a prospieva aj pamäti.

Najbližšie tréningy

VYBER SI ČAS, KEDY TI TO NAJVIAC VYHOVUJE