GRIT ™

HIIT TRÉNING
INTENZÍVNY INTERVALOVÝ TRÉNING
VYDAJ ZO SEBA VŠETKO

O cvičení

GRIT™ je HIIT, čiže vysoko intenzívny, intervalový tréning, spája vysoko intenzívne tréningové bloky s krátkymi pauzami pre odpočinok. Je to optimálny doplnok bežného tréningu, bez ohľadu na to, či sa jedná o silový tréning alebo kardio. GRIT vás pozdvihne na úplne novú úroveň.

Les Mills GRIT Series Vás donúti vydať zo seba všetko, čo vo Vás je. Budete prekvapený, koľko toho vydržíte a ako veľmi ste za pomoci motivujúceho trénera schopní posúvať vaše fyzické hranice. Počas hodiny si máte možnosť zvoliť tempo a intenzitu cvičenia podľa vašich možností, nakoľko trénujete v časových intervaloch. Je teda možné trochu spomaliť v prípade, že si potrebujete oddýchnuť. Váš inštuktor Vám bude stále nablízku a bude vás sprevádzať počas celej hodiny. Zaisti, aby ste cviky vykonávali správne a zároveň vás motivuje k čo najlepšiemu výkonu.

Les Mills GRIT sa skladá z dvoch špecifických tréningov – Strength a Cardio – všetko doprevádzané výbušnou a motivujúcou hudbou.

GRIT Strength : zameriavame sa na tréning s nakladacou činkou, závažím a váhou tela s jedným cieľom – maximálne zvýšiť silu GRIT Cardio: dosiahnete maximálnu výdrž pomocou funkčných a atletických cvikov s váhou vlastného tela, ktoré vás dostanú do životnej kondície.

Výhody

  • dodáva energiu a zvyšuje funkčnosť metabolizmu po dobu niekoľkých hodín po tréningu
  • časová efektivita – IBA 30 minút
  • 9x rýchlejší úbytok tuku v porovnaní s klasickým kardio tréningom

Výsledky

  • rýchlo sa dostavujúce výsledky
  • zvýšené spaľovanie tuku
  • staň sa silnejší a vytrvalejší

Detaily

Dĺžka Typ cvičenia Intenzita Spálené kalórie Náčinie
30 minút HIIT(vysoko intenzívny, intervalový tréning) Vysoká Viac ako 400 kalórií Individuálne
Cena už od 2.24 € Pozri zľavy u nás

Najbližšie tréningyVyberte si čas, kedy Vám to najvic vyhovuje

20.11. 07:30

Barbie 3.09 € Prihlásiť

21.11. 19:15

Barbie 3.09 € Prihlásiť

22.11. 08:30

Barbie 3.09 € Prihlásiť