HIIT

HIIT TRÉNING
INTENZÍVNY INTERVALOVÝ TRÉNING
VYDAJ ZO SEBA VŠETKO

O cvičení

HIIT je vysoko intenzívny, intervalový tréning, spája vysoko intenzívne tréningové bloky s krátkymi pauzami pre odpočinok. Je to optimálny doplnok bežného tréningu, bez ohľadu na to, či sa jedná o silový tréning alebo kardio. HIIT vás pozdvihne na úplne novú úroveň.

HIIT Vás donúti vydať zo seba všetko, čo vo Vás je. Budete prekvapený, koľko toho vydržíte a ako veľmi ste za pomoci motivujúceho trénera schopní posúvať vaše fyzické hranice. Počas hodiny si máte možnosť zvoliť tempo a intenzitu cvičenia podľa vašich možností, nakoľko trénujete v časových intervaloch. Je teda možné trochu spomaliť v prípade, že si potrebujete oddýchnuť. Váš inštuktor Vám bude stále nablízku a bude vás sprevádzať počas celej hodiny. Zaisti, aby ste cviky vykonávali správne a zároveň vás motivuje k čo najlepšiemu výkonu. 

HIIT sa skladá z dvoch špecifických tréningov – Strength a Cardio. Všetky cvičenia doprevádzané výbušnou a motivujúcou hudbou.

Výhody

  • dodáva energiu a zvyšuje funkčnosť metabolizmu po dobu niekoľkých hodín po tréningu
  • časová efektivita – IBA 30 minút
  • 9x rýchlejší úbytok tuku v porovnaní s klasickým kardio tréningom

Výsledky

  • rýchlo sa dostavujúce výsledky
  • zvýšené spaľovanie tuku
  • staň sa silnejší a vytrvalejší

Detaily

DĺžkaTyp cvičeniaIntenzitaSpálenie kalórieNáčinie
30 minútHIIT(vysoko intenzívny, intervalový tréning)VysokáViac ako 400 kalóriíIndividuálne

Najbližšie tréningy

VYBER SI ČAS, KEDY TI TO NAJVIAC VYHOVUJE

Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť