Často kladené otázky

Ako sa u vás zaregistrujem?
Účet v rezervačnom systéme si zriadite on-line registráciou pomocou vášho e-mailu alebo osobne na recepcií v Addiction clube.

Kde si viem dobiť kredit a koľko stojí jedna hodina ?
Kredit si viete dobiť osobne pred alebo po tréningu. Kredit vám bude zapísaný na váš účet. Kredit je potrebný, aby ste sa vedeli prihlásiť na danú hodinu. Suma dobíjania kreditu je minimálne v hodnote 5€. Cenu hodiny zistíte v sekcii “Rezervácia tréningu” a v rezervačnom systéme. Čím väčší kredit si dobijete, tým viac kreditu získate navyše.

Pre koho sú vhodné tréningy?
Naše skupinové cvičenia sú ako pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Skupinové cvičenia v Addiction clube sú či už pre ženy, mužov, športovcov, nešportovcov každej vekovej kategórie.

Ako si môžem rezervovať tréning?
Rezervovať tréning si môžete cez on-line rezervačný systém.

Ako odmeňujeme našich zákazníkov?
V Addiction clube ponúkame našim zákaznikom rôzne vernostné zľavy. O možnostiach sa neváhajte informovať v sekcii ZĽAVY alebo priamo u nás v klube.

Ako funguje prihlásenie na prvý tréning?
Po registrácii získavate jeden tréning zdarma. V sekcii ROZVRH si vyberiete tréning, ktorý vás zaujal a klikneme na tlačidlo PRIHLÁSIŤ. POČAS MIMORIADNEJ SITUÁCIE BOHUŽIAĽ PRVÝ TRÉNING ZADARMO DOČASNE POZASTAVUJEME. KREDIT SI VIETE PRÍSŤ DOBIŤ K NÁM OSOBNE NA RECEPCIU. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Ako funguje prihlásenie do čakárne ?
Ak je hodina plná, môžete sa prihlásiť do čakárne. Znamená to, ak sa vám uvoľní miesto, my vás kontaktujeme, že sa tréningu zúčastnite. Ak sa z tréningu 2 hodiny pred začatím nik neodhlásil, kredit vám automaticky vrátime.

Kedy sa môžem odhlásiť z hodiny?
Odhlásiť z hodiny sa viete kedykoľvek. V prípade, že sa z tréningu neodhlásite do 4 hodín pred začatím, kredit vám nebude vrátený. Ak sa odhlásite viac ako 4 hodiny pred tréningom, kredit vám bude automaticky vrátený.

Za akých podmienok sa môže tréning zrušiť ?
Tréning sa koná minimálne s troma prihlásenými klientmi. Trénig sa môže zrušiť hodinu pred začatím tréningu. O zrušení budete informovaní SMS správou.

Čo mi treba doniesť na tréning?
Na tréning si stačí doniesť športové oblečenie, uterák a vodu. Ostatné zariadime my 🙂

Kde môžem parkovať, keď idem cvičiť do Addiction clubu ?
V OC Galéria sa nachádza parkovací dom, kde môžete parkovať 3 hodiny bezplatne.

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíš alebo zavolaj 🙂


Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť