Často kladené otázky

Ako sa u vás zaregistrujem?
Účet v rezervačnom systéme si zriadite on-line registráciou pomocou vášho e-mailu alebo osobne na recepcií v Addiction clube.

Kde si viem dobiť kredit a koľko stojí jedna hodina ?
Kredit si viete dobiť osobne pred alebo po tréningu alebo ONLINE : https://eshop.addictionclub.sk/produkt/kredit-na-cvicenie/

Kredit vám bude zapísaný na váš účet hneď po jeho uhradení. Kredit je potrebný, aby ste sa vedeli prihlásiť na danú hodinu. Suma dobíjania kreditu je minimálne v hodnote 5,50€. Cenu hodiny zistíte v sekcii “Rezervácia tréningu” a v rezervačnom systéme.

Pre koho sú vhodné tréningy?
Naše skupinové cvičenia sú ako pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Skupinové cvičenia v Addiction clube sú či už pre ženy, mužov, športovcov, nešportovcov každej vekovej kategórie.

Ako si môžem rezervovať tréning?
Rezervovať tréning si môžete cez on-line rezervačný systém.

Ako funguje prihlásenie na prvý tréning?
Po registrácii je potrebné mať na svojom konte kredit v min.hodnote tréningu. Kredit si viete dobiť ONLINE : https://eshop.addictionclub.sk/produkt/kredit-na-cvicenie/ alebo u nás osobne v hotovosti. V sekcii ROZVRH si vyberiete tréning, ktorý vás zaujal a klikneme na tlačidlo PRIHLÁSIŤ. POČAS MIMORIADNEJ SITUÁCIE BOHUŽIAĽ PRVÝ TRÉNING ZADARMO DOČASNE POZASTAVUJEME. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Ako funguje prihlásenie do čakárne ?
Ak je hodina plná, môžete sa prihlásiť do čakárne. Znamená to, ak sa vám uvoľní miesto, my vás kontaktujeme, že sa tréningu zúčastnite. Ak sa z tréningu 2 hodiny pred začatím nik neodhlásil, kredit vám automaticky vrátime.

Kedy sa môžem odhlásiť z hodiny?
Odhlásiť z hodiny sa viete kedykoľvek. V prípade, že sa z tréningu neodhlásite do 4 hodín pred začatím, kredit vám nebude vrátený. Ak sa odhlásite viac ako 4 hodiny pred tréningom, kredit vám bude automaticky vrátený.

Za akých podmienok sa môže tréning zrušiť ?
Tréning sa koná minimálne s troma prihlásenými klientmi. Trénig sa môže zrušiť hodinu pred začatím tréningu. O zrušení budete informovaní SMS správou.

Čo mi treba doniesť na tréning?
Na tréning si stačí doniesť športové oblečenie, uterák a vodu. Ostatné zariadime my 🙂

Kde môžem parkovať, keď idem cvičiť do Addiction clubu ?
V OC Galéria sa nachádza parkovací dom, kde môžete parkovať 3 hodiny bezplatne.

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíš alebo zavolaj 🙂


Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť