Online službyPomôžeme vám k lepším výsledkom!

OSOBNÁ ALEBO ONLINE KONZULTÁCIA, PORADENSTVO

Táto konzultácia Vám dá stručný návod ako sa správne stravovať, ako sa naučiť a udržať si jednoduchý a pritom účinný spôsob udržania štíhlej línie na celý život. Zhodnotenie životného štýlu, časových a finančných možností klienta, zistenie očakávaní a zadefinovanie cieľov, návrh optimálneho riešenia a harmonogramu.

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA DOMA

Podrobne rozpísaný tréningový plán pre rôzne ciele ako vyrysovanie postavy, odbúranie nadbytočného tuku, zvýšenie sily, rýchlosti, dynamiky pre rôzne športy, zlepšenie kondície a zdravotného stavu.

ZOSTAVENIE INDIVIDUÁLNEHO JEDÁLNIČKA

Jedná sa o zostavenie základného jedálnička podľa požiadaviek zákazníka zostavený z vlastných, obľúbených jedál, bez drastických diét na celkovú zmenu postavy.

KOMPLEXNÝ PROGRAM

Komplexný program zahŕňajúci zostavenie tréningového rozpisu a stravovacích plánov na 4-týždňové obdobie pre dosiahnutie rôznych cieľov. V cene sú zahrnuté pravidelné konzultácie a úpravy tréningových či stravovacích plánov podľa dosiahnutých výsledkov.

Máte záujem?

Zanechajte kontakt a ozveme sa Vám:)

Mám záujem o bližšie informácie ohľadom:


Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť