ZDRAVÝ CHRBÁT

UVOĽNI A POSILNI CHRBÁT
PROGRAM VHODNÝ PRE KAŽDÉHO
ZLEPŠI DRŽANIE TELA

O cvičení

Cvičenie zamerané na udržiavanie zdravej chrbtice – správne držanie tela, odstránenie bolestí chrbta a posilnenie chrbtových svalov.

Zdravý chrbát je program vhodný pre každého, obsahuje špecialne cviky na uvoľnenie a posilnenie chrbta. Program je vhodný nie len pre ľudí s nesprávnym držaním tela, bolesťou chrbta a svalovou dysbalanciou ale aj pre športovcov. Naučíte sa správne dýchať, vykonávať jednotlivé cviky a taktiež si zlepšite svoje držanie tele. Nesprávne držanie tela a sedavá práca môžu spôsobovať bolesti chrbta, krčnej chrbtice a bolesti v krížoch. Zostava cvikov zameraná na zdravý chrbát posilní, natiahne a uvoľní všetky svaly na vašom tele, odbúra krížové bolesti, bolesti krčnej chrbtice, lopatiek, ramien a zlepší sa držanie tela. Pravidelnosť týchto cvičení pomáha udržiavať zdravú a vzpriamenú chrbticu.

Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť