Rebeka CEO & Les Mills Inštruktor

Licencie a diplomy

TRIBE COACH – Prvý a jediný Tribe Coach Les Mills pre Slovensko – 2018
Úlohou Tribe Coacha je pomáhať novo certifikovaným inštruktorom na ich ceste, ale aj fanúšikom Les Mills, ktorí by sa chceli stať inštruktormi

BODYPUMP INSTRUCTOR – Basic education, Initial training, Szymon Weselowski 2015, Varšava (POL)

ADVANCED INSTRUCTOR MODULE OF BODYPUMP – Prvý a jediný Elite instructor, Adam Gripenblom 2017, Varšava (POL)

CORE (CXWORX) INSTRUCTOR – Basic education, Initial training, Patrick Müller 2015, Košice (SVK)

BODYATTACK INSTRUCTOR – Basic education,Initial training, Kristin Anderson 2016, Brno (CZE)

LES MILLS TONE INSTRUCTOR – Basic education, Initial training, prvý a jediný inštruktor na Slovensku, Arja Vanhanen 2017, Praha (CZE)

BODYCOMBAT INSTRUCTOR – Basic education, Initial training, Ria Hrušovská 2022, Praha (CZE)

GROUP FITNESS MANAGEMENT – Magdalena Konstanczsak 2016, Bratislava (SVK)

TRÉNER FITNES 1.KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA – Mgr.Pavol Ferenc, PhD. 2016, Banská Bystrica (SVK)

Raz uvidíš výsledky, stane sa z toho závislosť !

Takto to celé začalo….

Na základnej škole mi triedna raz povedala „ty si malá Rebeka“. Vtedy vznikla prezývka Rebeka, len málokto vie, že moje skutočné meno je Veronika. Od detstva som milovala šport, už na základnej škole som hrala za školu basketbal a hádzanú. Chodila som na rôzne súťaže, či už futbal, volejbal alebo atletika. Šport som mala v krvi. Neskôr som skúšala skupinové cvičenia rôzneho druhu ako zumba, taebo a iné. Nikdy som, ale nedosahovala výsledky aké som chcela.

V roku 2014 som vkročila do neznáma a začala sa venovať vtedy ešte na Slovensku málo známemu skupinovému cvičenie od Les Mills. Neskôr v roku 2016 som založila športový klub s názvom ADDICTION CLUB a presunula sa postupne z telocvične do vlastnej prevádzky. Ako čas išiel, pribúdali aj školenia tohto celosvetového konceptu cvičení Les Mills a zaradila som sa medzi prvých inštruktorov na Slovensku.

Dnes som inštruktorka programov BODYPUMP, CXWORX, BODYATTACK A TONE. Tento úspech je jeden šialený sen, za ktorým som šla, no nebola som na to sama. Za tento úspech vďačím aj svojim rodičom, bratovi, celému ADDICTION tímu ako aj všetkým klientom, s ktorými som za tie roky cvičila. Najväčším úspechom pre mňa je usmiata tvár klienta na konci hodiny. Ten pocit, ktorý sa nedá kúpiť ani vyhrať, ten pocit, že práve dnes si pre seba niečo spravil. Makal spoločne s nami, prekonával svoje limity a posúval sa za svojim cieľom.

Najbližšie tréningy Kedy najbližšie cvičím

Táto stránka používa cookies. Vyjadrením súhlasu a následným prehliadaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ak chcete vedieť viac alebo zakázať cookies, kliknite na viac informácií.   Zavrieť